Co na to psycholog, kiedy do psychologa, psychiatry, dla kogo psychoterapia, psychologia, kim jest psycholog, o psychoterapii

Forum psychologiczne.


#1 2011-08-18 23:35:31

melassa

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 73
Punktów :   

Maksymalnego wykorzystywania czasu nauczyłem się na studiach

W jaki sposób organizuje Pan swój czas?

Maksymalnego wykorzystywania czasu nauczyłem się na studiach: starczało go na naukę, wyjazdy na zgrupowania sportowe, spotkania ze znajomymi, intensywne korzystanie z życia kulturalnego Krakowa i studencką pracę. Trzeba dzień zawsze zaplanować. Spisuję na karteczce, używam terminarza. Staram się przestrzegać zasady, że jeżeli ustaliłem, że coś robię, np. umówiłem się z kimś - to mam ten czas i poświęcam danej osobie, ona nie może mieć wrażenia, że gdzieś się spieszę. Po tym z kolei staram się zapomnieć, co było wcześniej - jestem cały oddany, skoncentrowany na nowej sytuacji. Tego się nauczyłem: nie zalegać emocjonalnie, nie pozostawać w sytuacji, która już minęła. A jeżeli mam jakieś zadanie do wykonania, to przygotowuję się poprzez narzucenie sobie rygoru ćwiczeń i stałe godziny snu, wysypianie się. Buduję kondycję fizyczną, a mój umysł funkcjonuje lepiej, gdy ciało jest sprawne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumimperium.pun.pl www.220v.pun.pl www.mech11.pun.pl www.rkm.pun.pl www.kopytko.pun.pl