Co na to psycholog, kiedy do psychologa, psychiatry, dla kogo psychoterapia, psychologia, kim jest psycholog, o psychoterapii

Forum psychologiczne.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-04-01 17:37:14

melassa

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 73
Punktów :   

paranoidalny lęk i niepokój

paranoidalny lęk i niepokój

Paranoja jest bardziej stan psychiczny. Wypływa ona z nieuzasadnionej nieufności wobec innych i ich motywy. Ludzie z paranoi może stać się urojenia. Kiedy jesteś urojenia, nie masz już poczucia, aby ocenić, czy jesteś szalony lub po prostu przechodzi sytuacji stresowej. Lęk, z drugiej strony, jest naturalną odpowiedzią na spostrzegane zagrożenie lub niebezpieczeństwo lub reakcję na używki. Zagrożenia i niebezpieczeństwa i używek może przyjść w postaci przerażających sytuacjach, które powodują umysł i ciało na przygotowanie się do działania. Lęk jest normalne ludzkie zachowanie. To może być choroba psychiczna mimo, np.., Paranoja, jeśli staje się to zaburzenie, które wchodzą w kategoriach psychiatrycznych zakłóceń.

Idealny dom nie może być zbudowany z dachu w dół. Pomogłem tysiące ludzi przezwyciężyć lęk oraz napady paniki, a ja zawsze rozpocząć je z mojego testu lęku przed omawiając opcje terapeutyczne.

Zrozumienie lęku i jego prawdopodobnych przyczyn jest kluczowa, ponieważ daje punkt wyjścia - stały grunt, z którego można budować w kierunku dobrego samopoczucia.

Jako takie, polecam quizu nawet jeśli już zdiagnozowano lęk.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spotmulti.pun.pl www.menedzerskoki.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.fbgaming.pun.pl www.narutosekai.pun.pl