Co na to psycholog, kiedy do psychologa, psychiatry, dla kogo psychoterapia, psychologia, kim jest psycholog, o psychoterapii

Forum psychologiczne.


#1 2012-04-01 18:05:27

melassa

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-28
Posty: 73
Punktów :   

Lęk poranny

Dziś rano obudziłem się wcześnie z silnym uczuciem niepokoju ponownie. Próbowałem się znowu śpi i go zignorować, ale trzymane budzi mnie co 5 minut. Byłem tak wdzięczny, kiedy mój alarm poszedł i wiedziałem, że mogę zacząć dzień i wstrząsnąć ją. Widziałem jeden z moich stwierdzeń na moim lustrze w łazience i poderwał mnie na duchu trochę. To wciąż nosi mnie jednak. Nie jeść bardzo dużo na śniadanie dzisiaj, i czuję się zmęczony z posiadaniem takiego Zakłócenia snu. Znalazłem link do naprawdę chłodnym artykule na stronie Kolejny blogger na temat lęku Rano i chcę spróbować wdrożyć kilka jego sugestii, aby spróbować wyeliminować mój lęk poranny.
Lęk poranny
Jedną z rzeczy, na pewno trzeba poprawić przygotowuje się do rana noc wcześniej. Zawsze jestem późno do pracy i że nie stałoby się tak często, gdybym wiedział z wyprzedzeniem, co miałem zamiar nosić itp.

Coś mogę aspirować do budzi się wcześniej i robi joga, zanim pójdę do pracy, zamiast po pracy. W rzeczywistości wiem, że nie ma zobowiązanie, że będę potrzebował, aby rzeczywiście to zrobić, ale to brzmi ładnie Pomyślę o tym jednym trochę więcej, a może go wypróbować na chwilę.

Ten artykuł również sprawia, że ​​chcę kupić nowe pościeli i mam doskonały pretekst, aby to zrobić! IKEA tu wrócę!

Mógłbym także zbadać się nieco notebooka zostawić przy łóżku tak, kiedy budzę się z tymi uczuciami mogę zanotować cokolwiek to jest, że myślę.

Jej dobrze wiedzieć, że już realizowane pewne sugestie, takie jak pozytywne afirmacje. Ci, naprawdę wydaje mi pomóc otrząsnąć się z niepokoju, tak, że jest łatwe do opanowania, być może na poziomie 2 w skali lęku lub poniżej. Ci, sprawiły, że największa różnica dla mnie ze wszystkich zmian stylu życia, które już wykonanych.

Zastanawiam się, czy jeden powód mam lęk rano to z powodu mojego przewidywanie niepokój o uruchamianiu dni po wszystkim.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hateandlove.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.garadera.pun.pl www.soulfu.pun.pl www.alqaida.pun.pl